Puchar Niepokalanej POCZEKAJKA CUP 2012.

Idzie wiosna a z nią rozpoczynają się już XIX Mistrzostwa w piłkę nożną o Puchar Niepokalanej POCZEKAJKA CUP 2012.

Zapraszamy do wzięcia udziału zawodniczki i zawodników z klas od 3 do 6 ze szkół podstawowych i od 1 do 3 z gimnazjów. Jeżeli młodsi zawodnicy z klasy 1-szych lub 2-gich zbiorą drużynę również będą mile widziani.

W tym roku z powodu rekultywacji nawierzchni boiska w ogrodzie Ojców Kapucynów i dzięki uprzejmości Dyrekcji Gimnazjum nr 7, rozgrywki będą rozgrywane na obiektach sportowych ORLIK przy ul. Krasińskiego 7.

Karta zgłoszenia wraz z regulaminem jest do pobrania na stronie: www.pucharniepokalanej.ofmcap.pl, można wejść tam przez stronę parafii z zakładki PARAFIA

Z wypełnionymi zgłoszeniami zapraszamy wszystkich zainteresowanych, jak również rodziców czy opiekunów, na spotkanie organizacyjne w dniu 28.03.2012 r. – środa – o godzinie 17,00 do amfiteatru kościoła na Poczekajce, Al. Kraśnicka 76 w Lublinie.

Będzie to jedyne miejsce i termin przyjmowania zgłoszeń od drużyn!!!