Bałkańska Fiesta na Poczekajce – przyjdź!!! - 07.02.2015 r.

W ramach działań Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej zapraszamy na bardzo dynamiczny spektakl muzyczny: BalkaLatin Connection  – Bałkańska fiesta. Wystąpią w nim znani nam artyści ze spektaklu Flamenco i goście z zagranicy – zobacz . Spektakl odbędzie się w sobotę 7 lutego o godzinie 19.30 w amfiteatrze w ramach projektu: Z Kulturą do nieba – III edycja. Wstęp wolny.

Wydarzenie to jest realizowane przy wsparciu Finansowym Urzędu Miasta Lublin w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej.

 

 Patronat honorowy objęli:

 O. Andrzej Kiejza –  Minister Prowincjalny

 Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego

 Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin

 Piotr Kowalczyk –  Przewodniczący Rady Miasta Lublin

 

BalkaLatin Connection to wyjątkowa fuzja muzyki- bałkańskiej i latynoskiej. Spotkanie muzyków z różnych stron świata stworzyło tą wybuchową muzyczną mieszanką. Muzycy z tak różnych od siebie kręgów kulturowych znaleźli wspólny język. Wobec takiej energii nikt nie pozostaje obojętny!

Wszystkich, którzy mieliby ochotę trochę poskakać przy dzikich, cygańskich, bałkańskich i hiszpańskich rytmach zapraszam na cudowną trasę koncertową z szalonym zespołem “BalkaLatin Connection”. Zapraszamy na Poczekajkę

Zespół tworzą muzycy z Węgier, Hiszpanii, Czech i Polski. BalkaLatin Connection, to zderzenie muzycznych osobowości i kultur każdego z wykonawców, a wszystko to z wyjątkowym głosem Magda Navarrete.

 Skład zespołu:
Magda Navarrete – wokal / taniec
Tomas „El Checo” Prusa – saksofon
Jiri Genrt – tuba
Martin Juzl – trąbka
Jakub Masek – althorn
Andrzej Lewocki – gitara flamenco
Marek Fedor – cajon