Warsztaty medialne – Katolik w świecie mediów – na Poczekajce - 23.05.2015 r.

Zapraszamy młodzież i nie tylko na Warsztaty Medialne w Lublinie na Poczekajce w terminie: 23-24 maj 2015 r. Rozpoczęcie Warsztatów o godzinie 9:00. Rejestracja uczestników od godziny 8:50. Warsztaty są skierowane do uczniów szkól średnich i studentów. Warsztaty prowadzą: osoby z Grupy Medialnej Golgoty Młodych z 5 letnim doświadczeniem.

Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „Poczekajka” w ramach projektu w ramach projektu „Z Kulturą do Nieba” realizowanego przez Franciszkańskie Centrum promocji Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie przy wsparciu Finansowym Urzędu Miasta Lublin.

Jeżeli działasz we wspólnocie lub przy parafii i potrzebujesz narzędzi do ewangelizacji w internecie, to zapraszamy Cię na Warsztaty Medialne! Dowiesz się jak w ciekawy i nowoczesny sposób dotrzeć z przesłaniem Chrystusa do ludzi!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać najlepsze rozwiązania z dziedziny grafiki komputerowej, wideo, dźwięku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak realizować swoje projekty wizualne i muzyczne to nie może cię zabraknąć!

Miejsce: Poczekajka – Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu al. Kraśnicka 76Lublin

Obowiązują zapisy – do 20 maja!  Formularz  na stronie tutaj. Ilość miejsc ograniczona. 

Koszt: 0 zł (sfinansowane przez Urząd Miasta Lublin)

Podczas Warsztatów zapewniamy dobrą atmosferę, kawę, herbatę i ciastka 😀

Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie.

Patronat honorowy objęli:

O.Andrzej Kiejza –  Minister Prowincjalny