Sekretariat Świętego Mikołaja - 28.11.2021 r.

Już niedługo na Poczekajkę, na zaproszenie Ojca Proboszcza i  Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii „Poczekajka”, przybędzie Święty Mikołaj. W zeszłym roku, z powodu pandemii spotkanie się nie odbyło.

W tym roku pragniemy znów zaprosić Was, Parafianie i Sympatycy do włączenia się w tę inicjatywę – jako  Pomocnik św. Mikołaja.  Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję mogą to zrobić dwojako: ufundować paczkę w Sekretariacie św. Mikołaja, przez kolejne dwie niedziele 21 i 28 listopada, który znajduje się w kawiarence u Franka, (koszt takiej paczki to 100 zł) lub nabyć nasz parafialny kalendarz – cegiełkę (koszt 10 zł) – przy głównym wyjściu z kościoła.
Darowizny można też wpłacać na konto Stowarzyszenia lub Parafii z dopiskiem Pomocnik św. Mikołaja”. Gorąco zachęcamy, aby okazać szlachetne serce wobec dzieci, którym potrzebna jest pomoc.

Zapraszamy również do włączenia się w tę inicjatywę rodziców, którzy chcieliby, aby paczkę dla ich dziecka przekazał osobiście św. Mikołaj. Można pomóc św. Mikołajowi, wszak rodzice najlepiej wiedzą, z czego ich dziecko najbardziej się ucieszy. Zgłoszenia także w Sekretariacie św. Mikołaja, gdzie dyżurują członkowie Stowarzyszenia i wolontariusze, którzy udzielają szczegółowych informacji.

Święty Mikołaj wręczy paczki dzieciom w sobotę, 4 grudnia o godzinie 11.30 (min. dzieciom które pisały listy z SP 3 i 57) nr lub 14.30 (min. dzieciom które pisały listy z SP 38 i 42) w Amfiteatrze.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania imprezy lub zmian w przebiegu wydarzenia z powodu ewentualnego wzrostu zachorowań lub wprowadzenia obostrzeń z powodu pandemii COVID-19.