Sekretariat Świętego Mikołaja - 26.11.2023 r.

Już niedługo po raz kolejny na Poczekajkę, na zaproszenie Ojca Proboszcza i  Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii „Poczekajka”, przybędzie Święty Mikołaj!

Znowu chcemy zaprosić Was, Parafianie i Sympatycy do włączenia się w tę inicjatywę – jako  Pomocnik Św. Mikołaja.  Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję mogą ufundować paczkę w Sekretariacie św. Mikołaja, przez dwie kolejne niedziele, 19 i 26 listopada, który znajduje się przy kawiarence „U Franka”, (koszt takiej paczki to 150 zł).
Darowizny można też wpłacać na konto Stowarzyszenia lub Parafii z dopiskiem Pomocnik Św. Mikołaja” lub ofiarować w zakrystii czy kancelarii. Gorąco zachęcamy, aby okazać szlachetne serce wobec dzieci, którym potrzebna jest pomoc.

Zapraszamy również do włączenia się w tę inicjatywę rodziców, którzy chcieliby, aby paczkę dla ich dziecka przekazał osobiście św. Mikołaj. Można pomóc św. Mikołajowi, wszak rodzice najlepiej wiedzą, z czego ich dziecko najbardziej się ucieszy. Zgłoszenia także w Sekretariacie Św. Mikołaja, gdzie dyżurują członkowie Stowarzyszenia i wolontariusze, którzy udzielają szczegółowych informacji.

Święty Mikołaj wręczy paczki dzieciom w sobotę, 2 grudnia o godzinie 12.00 w Amfiteatrze.