Pomóż nam przygotować Festyn Rodzinny na Poczekajce 2017

Intensyfikują się przygotowania do 11  Rodzinnego Festynu „Wspólnota to Ty i ja" na Poczekajce. Festyn już niedługo bo 10 czerwca w godzinach od 11.00 do 22.00. Stałych uczestników nie musimy przekonywać jak niezwykły to czas wspólnego odpoczynku wypełniony wieloma atrakcjami. Ten jubileuszowy Festyn chcemy przygotować jak najlepiej zapraszając do wzięcia udziału w wielu atrakcjach. Tegoroczną gwiazdą na wieczornym koncercie będzie znana polska aktoraka i piosenkarka Olga Bończyk.

Chcemy zaprosić do współpracy Was kochani Parafianie i Sympatycy naszego kościoła i parafii. Już tyle razy nam pomogliście dodając nam sił i pomysłów do nowych zadań.

Pomoc może być różnoraka:

propozycja uczestnictwa w festynie (stoisko, prezentacja firmy, itp.)

przekazanie nowych gadżetów na nagrody i do „Arki Noego" – fanty

wsparcie materialne

pomoc wolontariacka

„słodkości" do kawiarenki

Jeśli chcecie nam pomóc (zgłoszenie współpracy do 31 maja ) prosimy o kontakt mailowy:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub telefoniczny: O. Waldemar Grubka 600 407 351

Razem możemy zrobić więcej :)

Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz tworzenia statystyk. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.