Walne Zebranie Czlonków SPPP

Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii Poczekajka odbędzie się w sobotę 27 maja 2017 o godzinie   11.00    w sali konferencyjnej. Program podany jest niżej.

 

Czytaj więcej...

Warsztaty Muzyczne i Koncert Rodzinny - Joszko Broda. Dzieci z Brodą.

Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez znanego muzyka Joszko Broda - od godziny 9.00. Natomiast o godzinie 12.00 zapraszamy na Koncert Rodzinny. Joszko Broda. Dzieci z Brodą. Oba wydarzenia w najbliższą sobotę w naszym amfiteatrze. Wstęp wolny. Zapraszamy na wspaniałą zabawę. Wydarzenia te realizowane są przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta  Lublin.

Więcej o Joszko Broda i Dzieci z Brodą.Zobacz

Projekt jest realizowany przy wsparciu Finansowym Urzędu Miasta Lublin.

Czytaj więcej...

Koncert dziękczynny za kanonizacje Jana Pawła II

Uroczysty Koncert dziękczynny za kanonizację Jana Pawła II w rocznicę jego urodzin pt. Szukam Twoich śladów…. - odbędzie się w niedzielę 18 maja  o godzinie 19.15 w naszym kościele. Koncert oparty jest na kompozycjach Piotra Selima do tekstów Hanny Lewandowskiej, Karola Wojtyły i ks. Jana Twardowskiego. W koncercie wystąpią: 

Piotr Selim - fortepian, śpiew;   Magdalena Celińska - śpiew;  Katarzyna Wasilewska - skrzypce; Piotr Bogutyn - gitara; Akademicki Chór UMCS im. Jadwigi Czerwińskiej pod dyrekcją Urszuli Bobryk

 Projekt jest realizowany przy wsparciu Finansowym Urzędu Miasta Lublin.

Czytaj więcej...

Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz tworzenia statystyk. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.