Warsztaty profilaktyczne dla mlodzieży ANTYMINA

Warsztaty profilaktyczne „Antymina – nie daj się wsadzić na minę” dotyczące uzależnień skierowane do młodzieży rozpoczną realizacje VIII już edycji  Z Kulturą do Nieba. Spotkania dla młodzieży we wtorek o godzinie 9.00 (klas Gimnazjalne) i o godzinie 12.00 (klasy Licealne).   .Jest on projektem stworzonym przez Mirosława"Kolę" Kolczyka.Płaszczyzną i narzędziem do kontaktu tych warsztatów jest muzyka rap,która bardzo czytelnie i wprost pozwala mówić na trudne tematy. 

Projekt jest realizowany w ramach działań  Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700 - lecia Miasta w 2017 roku .

Patronat honorowy objęłi:

O.Andrzej Kiejza -  Minister Prowincjalny 

Spektakl Życie zwyczajne Siostry F.

Spektakl Życie zwyczajne  siostry F. w wykonaniu Teatru Pierwszego Kontaktu w  niedziele 1 października o godzinie 19.15 w naszym amfiteatrze.  To wydarzenie jest realizowane w ramach VIII edycji Z Kulturą do Nieba. Szczegóły na plakatach. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin w ramach 700 lecia Miasta.   Wstęp wolny.

Projekt  jest realizowany w ramach działań  Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej dzieki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700 - lecia miasta w 2017 roku . 

Czytaj więcej...

Zaproszenie nas XI Festyn Rodzinny na Poczekajce

10 czerwca (sobota) 2017 r. na „Poczekajce" w ogrodzie, odbędzie się Rodzinny Festyn „Wspólnota to ty i ja". Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „Poczekajka" oraz Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie. Przygotowano mnóstwo atrakcji - zabawy sportowe, pokazy, dobra muzyka, taniec, różnorodna i smaczna kuchnia oraz liczne konkursy z nagrodami. Wydarzenie organizowane jest dzięki wsparciu finansowemu Miasta Lublin w ramach obchodów 700 lecia Miasta.

Zaproszenie O. Proboszcza - zobacz

Czytaj więcej...

Piotr Selim z Koncertem "Po pięknej stronie życia"

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach projektu Z kulturą do nieba – to Koncert Po pięknej stronie życia. Wystąpi znany nam bard Piotr Selim z zespołem. Koncert w  niedzielę 04 czerwca o godzinie 19.15 w amfiteatrze.  Wstęp wolny.

 Projekt  jest realizowany w ramach działań  Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej dzieki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700 - lecia miasta w 2017 roku .

Czytaj więcej...

Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz tworzenia statystyk. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.