Dziękujemy za wsparcie !!!

Zakończyły się różne formy wakacyjnego odpoczynku organizowane dla dzieci młodzieży z naszej parafii. W wakacjach na Poczekajce uczestniczyło w dwóch turnusach 58 dzieci. W oazach, wyjeździcie duszpasterstwa młodzieży, rekolekcjach dla duszpasterstw  i obozach harcerskich uczestniczyło ponad 300 osób. Wszystkie formy wypoczynku zostały dofinansowane ze środków zebranych podczas Dni parafii, ze środków Stowarzyszenia i parafialnych  na kwotę  27 000 tys. zł. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to dzieło i tym którzy włączyli się w prowadzenie  i opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas wakacji. Wyrażamy ogromną wdzięczność w imieniu swoim i  Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii Poczekajka za Waszą hojność w przekazaniu 1% z podatków. W tym roku Urzędy Skarbowe przekazały nam kwotę 39 658,10   zł.

Koncert Patriotyczny Polska to nasza Ojczyzna

W niedzielę 12 listopada -  z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy na Koncert patriotyczny: Polska to nasza Ojczyzna  - w wykonaniu Chóru La Musica pod dyrekcją Zdzisława Ohara. Wydarzenie jest realizowane w ramach VIII edycji Z Kulturą do Nieba.

Koncert rozpocznie się o godzinie o godzinie 19.15 w kościele. Serdecznie zapraszamy. Koncert jest realizowany w ramach działań  Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700 - lecia Miasta w 2017 roku .

 

 

Czytaj więcej...

Warsztaty profilaktyczne dla mlodzieży ANTYMINA

Warsztaty profilaktyczne „Antymina – nie daj się wsadzić na minę” dotyczące uzależnień skierowane do młodzieży rozpoczną realizacje VIII już edycji  Z Kulturą do Nieba. Spotkania dla młodzieży we wtorek o godzinie 9.00 (klas Gimnazjalne) i o godzinie 12.00 (klasy Licealne).   .Jest on projektem stworzonym przez Mirosława"Kolę" Kolczyka.Płaszczyzną i narzędziem do kontaktu tych warsztatów jest muzyka rap,która bardzo czytelnie i wprost pozwala mówić na trudne tematy. 

Projekt jest realizowany w ramach działań  Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700 - lecia Miasta w 2017 roku .

Patronat honorowy objęłi:

O.Andrzej Kiejza -  Minister Prowincjalny 

Spektakl Życie zwyczajne Siostry F.

Spektakl Życie zwyczajne  siostry F. w wykonaniu Teatru Pierwszego Kontaktu w  niedziele 1 października o godzinie 19.15 w naszym amfiteatrze.  To wydarzenie jest realizowane w ramach VIII edycji Z Kulturą do Nieba. Szczegóły na plakatach. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin w ramach 700 lecia Miasta.   Wstęp wolny.

Projekt  jest realizowany w ramach działań  Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej dzieki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700 - lecia miasta w 2017 roku . 

Czytaj więcej...

Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz tworzenia statystyk. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.