Podziękowania za pomoc w działaniach SPPPP !!!

 

Za nami akcja Święty Mikołaj na Poczekajce. Dzięki ogromnej życzliwości i wsparciu wielu osób udało się przygotować: 168 paczek tematycznych i 286 paczek ze słodyczami dla dzieci z naszej parafii i uczących się na terenie naszej parafii. W ramach wsparcia materialnego Pomocnik św. Mikołaja zebraliśmy do Was 11 500 zł. Dziękujemy Firmie Cukierniczej Solidarność i za darowiznę słodyczy. Szkole Podstawowej im. B. Chrobrego za ofiarowanie owoców. Dziękujemy również uczniom i nauczycielem ze szkół: Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego, Gimnazjum nr 7, Zespołowi Szkół Elektronicznych, Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieskiego, IX Liceum Ogólnokształcącego i XIX Liceum Ogólnokształcącego – za włączenie się w pomoc i przygotowanie z własnych środków 96 paczek.

W dniu 21 grudnia już po raz piąty odbyła się Wigilia dla osób samotnych z parafii. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godzinie 18.00. Po Mszy św. rozpoczęło się spotkanie wigilijne w odświętnie udekorowanym klasztornym refektarzu. Przy wspólnym śpiewie kolęd i w miłej atmosferze przy wigilijnym stole cieszyliśmy się darem spotkania. W spotkaniu uczestniczyło ok. 80 osób. Dziękujemy członkom Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii „Poczekajka” i poszczególnym grupom duszpasterskim – za przygotowanie tego spotkania. Dziękujemy za piękny śpiew młodzieży oraz dorosłym, a sponsorom za materialne wsparcie tego dzieła. Dzięki wsparciu wiernych wyrażonym poprzez produkty żywnościowe przyniesione podczas rekolekcji udało się zrobić 100 paczek dla rodzin potrzebujących.

Niech to dobro, które popłynęło z naszych serc będzie nagrodzone łaską Bożą. Wielkie Bóg zapłać !!!